Бутылки для вина

"Винні цукерки"

Наличие товара: Есть в наличии

150 грн.

Краткая информация

Винні цукерки - давня задумка винороба Олександра Ковача, яку ми втілили в життя! Пятірку вин із лінійки Карпат, ми відтворили в шоколаді.
Ретельно підібрана рецептура та консистенція кожної цукерки з додаванням відомих вин, прийдеться до смаку найвибагливішим поціновувачам вина та шоколаду. Всередині ви знайдете цукерки з найвідомішого вина “Троянда Карпат” 2012 року, “Кагор Карпат” 2011 року, а також найтитулованіше сухе червоне вино “Рубін Карпат” 2016 року. “Мускат Карпат” 2014 року з сортів винограду Іршаї Олівер та Мускат Оттонель, “Вермут Карпат” 2015 року виготовлений на основі цілющих карпатських трав, основою яких являється Полинь.

"Винні цукерки"

Еще изображения

Подробности

Винні цукерки- вино в обіймах шоколаду. Ретельно підібрана рецептура та консистенція кожної цукерки з додаванням відомих вин, прийдеться до смаку найвибагливішим поціновувачам вина та шоколаду. Всередині ви знайдете цукерки з найвідомішого вина “Троянда Карпат” 2012 року, “Кагор Карпат” 2011 року, а також найтитулованіше сухе червоне вино “Рубін Карпат” 2016 року. “Мускат Карпат” 2014 року з сортів винограду Іршаї Олівер та Мускат Оттонель, “Вермут Карпат” 2015 року виготовлений на основі цілющих карпатських трав, основою яких являється Полинь.